כפתור יצירת קשר
מספר טלפון
מספר טלפון
03-5222295

האמצעי הכי אפקטיבי לשיווק

השימוש בהפקת סרט תדמית שיווקי

הצגת החברה ושיווק מוצריה הוא הנושא העיקרי המעסיק את אנשי השיווק בחברות ובמפעלי תעשייה. הכלים העיקריים העומדים בפני המשווקים כוללים בין היתר אתר אינטרנט שיווקי ומעוצב, קטלוגים וברושורים מודפסים, מצגות, שילוט וכרטיסי ביקור. במרבית המקרים קשה יהיה למשווקים להציג את תדמית החברה באמצעות כלים סטטיים ולשם כך הם נעזרים בהפקה של סרט תדמית, סרט שיווק, סרט פרסום או סרט הדרכה. סרט תדמית מאפשר להציג תמונה רחבה אודות החברה, מוצריה ויתרונות החברה, תוך שימוש באלמנטים חזותיים מרשימים. סרט תדמית ושיווק מעניק לצופים בו חווית, הזדהות, שייכות וחיבור למסרי החברה.

סרט תדמית לחברה ומוצריה

הן חברות הייטק (בהן חברות תקשורת וטכנולוגיות מתקדמות, מכשור רפואי) והן חברות תעשייתיות מבקשות להציג את מוצריהן, את העליונות הטכנולוגית, תודעת השירות, משרדי החברה וקווי הייצור באור ייחודי ועדכני. לשם כך יפיקו באמצעות הילטופ הפקות סרט תדמית מקצועי אשר ישווה לחברה מראה עכשווי, וישדר לצופה באופן מסקרן ובשפה שיווקית נבונה את ייחודיות החברה ויתרונותיה על פני המתחרות שלה.
תסריט של סרט תדמית מתבסס על מפגשים מקדימים של הילטופ הפקות עם הלקוח . מפגשים אלה מיועדים לצורך הכרת תחומי הפעילות, המוצרים, המתחרים ואספקטים נוספים אשר יובילו להצגת החברה באור הנכון והמושך ביותר. מפגשים אלה משמשים גם לתיאום ציפיות בין הילטופ הפקות ללקוח.
חברות הייטק הינן הצרכן הגדול ביותר של סרטי תדמית, וגם מחלוצות ההפקה של סרטים אלה, וזאת בשל הבולטות בחדשנות בתחום זה. מטרת סרט התדמית לחברות ההייטק היא להציג את התכונות העיקריות של מוצריהן ובעיקר מה מייחד אותו בשוק ומה התרומה החדשנית שלו. הסרט המופק על ידי הילטופ הפקות מכוון לקהל היעד הממוקד אותו מגדיר הלקוח והסרט אמור לפנות אליו כדי לייצר מקסימום התעניינות במוצרי החברה. במקרים שבהם סרט התדמית נועד גם להקרנה בתערוכות וכנסים עסקיים הסרט יכלול מרכיבים מושכי עין עבור העוברים ושבים.
חברות בגודל בינוני בדרך כלל מתמחות במספר מצומצם של מוצרים שנועדו לספק פתרון בתחום מסוים. סרט התדמית במקרה זה, ישים דגש על הפתרון שהמוצר (או קו המוצרים) בא לפתור, וכיצד החברה עושה זאת באופן האפקטיבי והמשתלם ביותר.
העידן הנוכחי מציב את האפשרות לשימוש בסרט תדמית כחלק אינטגראלי באתר האינטרנט, לשלבו ברשת חברתית המייצג את פעילות בית העסק, להצגה בתערוכה, במפגש עם משקיעים, במצגות עסקיות ובכנסים עסקיים. השיווק באינטרנט באמצעות סרט תדמית, הפך לאחד הכלים החזקים ביותר לשיווק, המאפשרים חשיפה מורחבת של החברה ובית העסק, פעילותם והשירותים אותם הם מעניקים, גם בקנה מידה בינלאומי. כל זאת בהשקעה משתלמת ביחס לאמצעי המדיה הקונבנציונאליים אשר שימשו את אנשי השיווק בעבר.