כפתור יצירת קשר
מספר טלפון
מספר טלפון
079-5800160

איך מתבצע תהליך הפקת סרטי תדמית לעסקים?

תהליך הפקות סרטים למגזר העסקי – לחברה או לארגון מתחיל בביקור מקדים של חברת ההפקה ופגישה עם הגורמים המתאימים בחברה – ובדרך כלל אנשי השיווק –  בכדי להכיר מקרוב את המידע הנדרש לצורך תכנון וההפקת הסרט. במהלך הביקור, נלמד את הפעילות בחברה, ונקבל מכם את המסרים והמוצרים או השירותים שיודגשו בסרט שלכם.
בתהליך הראשוני נילמד ונחדד בדרך כלל את היתרונות של החברה ושל המוצר או השירות על פני מוצרים אחרים בשוק לאחר מכן יגיע "הפיצוח" ויעביר את המסר בצורה החדה ביותר (לעבודת פיצוח שלנו לחצו כאן)

התהליך הראשוני יאפשר בחירה של קונספט שבאמצעותו יסופר סיפור החברה או המוצר.

אח"כ יגיעו השלבים העיקריים הבאים בהפקת הסרט:
תסריט – בשלב הזה הקונספט מפורט לשפה ויזואלית ולפירוט הסיפור עצמו. בין אם בקריינות, בויזואל, הכוונה מוסיקלית אווירה וכולי.
"פירוק תסריט" ותכנון צילומים – השלב של פירוק התסריט מגיע אחרי שהוא מאושר על ידי הלקוח. הפירוק של התסריט הוא תהליך הפקתי פרופר והוא מאפשר להעריך כמה זמן צילומים נדרש, היכן מצלמים, מה נדרש מאיתנו ומה נדרש מהלקוח לשם הצלחת הצילומים. במקרה של אנימציה מפורק התסריט לסטורי בורד – שהוא תסריט ויזואלי – וממנו נגזר התהליך ההפקתי של האנימציה.
צילומים או אנימציה – בשלב הזה מרוכזים מירב המאמצים להוציא לפועל את התכנון. יוצאים שלטח לצלם, או מצלמים באולפן ומיישמים בעצם את התסריט שנכתב. אם מדובר באנימציה בשלב הזה מבוצעת האנימציה: עיצוב דמויות ושפה גראפית, תנועה, חומרים תאורה וכולי.
עריכה ופוסט – כאן נבנה הסרט בתכלס. בשלב של העריכה מרגישים איך הסרט העובד ומשנים ועובדים על הרעיונות המתוכננים כדי להביא אותו למקום הכי טוב שאפשר לקחת אותו
הקרנת ראף קאט ללקוח – זהו השלב הראשון בד"כ אליו ייחשף הלקוח לסרט וזהו השלב שבו ייתן את מרבית הערותיו לחברת ההפקה. הראף קאט היא גרסת עבודה מתקדמת שמאפשרת ללקוח לראות תוצאה קרובה לתוצאה הסופית, כפוף לשינויים שמבקש הלקוח.
תיקון הערות הלקוח לסרט – זהו שלב שבו מיישמים את התיקונים בעריכה על פי דרישות הלקוח.
מוסיקה ומיקס – עיצוב פס הקול הוא דרמטי להצלחת הסרט ומתבצע בשלב האחרון.

חלק מהסרטים יכללו את כל השלבים הנ"ל . הלקוחות מעורבים עפ"י בחירתם, בכל תהליך ההפקה בכדי לוודא שהתוצאה המתקבלת בסוף הינה התוצאה הרצויה והטובה ביותר. חשוב לוודא שחברת ההפקה איתם התקשרתם מאפשרת לכם תהליך שקוף ורציף.

יש לכם שאלות? פנו אלינו.