כפתור יצירת קשר
מספר טלפון
מספר טלפון
03-5222295

מי אנחנו Hilltop

מה בעצם מייחד אותנו

באמצעות הפקת סרטי תדמית  והדרכה  -הילטופ מקדמת חברות וארגונים שתורמים בעשייתם לקידום האנושות 

אנחנו מסייעים לחברות שהמוצרים והשירותים שלהן תורמים לחברה האנושית מבחינה טכנולוגית, חברתית, מדעית, חינוכית וערכית.

אנו מסייעים לחברות ולארגונים לגעת בקהליהם באמצעות וידאו וסרטי תדמית. באמצעות הסרטים אנו מסייעים ללקוחות החברה להיחשף לעשייה החיובית שלה ובכך אנו תורמים לקידום לקוחותינו ולעולם מוצלח יותר. הסרטים שלנו מעוררים השראה אצל הצופים ומחזקים את החיבור שלהם למותג ולערכי החברה. כי החזון של העסק והארגון שלכם עובר לקהל באמצעות הסרט שלנו.  גישה עסקית, מחשבה יצירתית והתנהלות ערכית -אלה הערכים שמובילים אותנו.

אנו מומחים בהפקת סרטי תדמית לשיווק, סרטי הדרכה, סרטי בטיחות, סרטי מוצר וסרטי פרסום בגוגל. סרטים לאתרים, לתערוכות, לרשתות החברתיות והעסקיות, מפגשים עסקיים, לגיוס משקיעים וגיוס המונים, למרכזי מבקרים ועוד.

הילטופ מספקת פתרון מלא משלב הרעיון השיווקי דרך כתיבת התסריט, הצילומים, העריכה, האנימציה –בתלת מימד ובדו מימד, מוסיקה ועיצוב פס הקול, קריינות והפקת סרטים בשפות שונות.

אנחנו מיוחדים בהבנה וקליטה מהירים של עיקרי תחום המומחיות והעולם המקצועי שלכם ויש לנו הניסיון כדי לזקק את המסרים הנכונים והמדויקים שיועברו לקהל היעד. יחד עם ביצוע מהוקצע – נייצר סרט אפקטיבי ועוצמתי עבורכם.

ה"אני מאמין" שלנו בהילטופ: דיאלוג ותיאום ציפיות מתמיד עם הלקוח בכדי להגיע להתאמה מושלמת ומדויקת של סרטון התדמית לציפיות ודרישות הלקוח. דיאלוג מקצועי, פתוח וכן, המעניק ללקוחותינו את הביטחון שהסרט שמופק עבורם נמצא בידיים הנכונות

השלבים ליצירת סרט מנצח מבית הילטופ

תחקיר וגיבוש מסרים
קונספט ותסריט
צילום
אנימציה
עריכה
סרט אפקטיבי
הילטופ מקדמת באמצעות וידאו חברות, עסקים וארגונים שתורמים בעשייתם לפיתוח החברה האנושית על מגוון צורותיה. אנו מסייעים לחברות וארגונים להגיע ו"לגעת" בקהליהם באמצעות וידאו

באופן אישי יותר

כמה מילים ממני - מייסד הילטופ.
אני זיו אבן צור מפיק ובמאי סרטים. בוגר לימודי הקולנוע של בית הספר הגבוה לאמנות "המדרשה" בבית ברל, בעל תואר ראשון לכלכלה וליחסים בינלאומיים מהאוניברסיטה העברית. חבר לשעבר בהנהלת פורום היוצרים הדוקומנטריים.
בעל ניסיון, מקצועיות, ידע ורמת שירותיות גבוהה שמבטיחים ללקוחותינו סרטים באיכות גבוהה - שמשרתים באופן מלא את צרכיהם ומביאים תוצאות.
הנתינה היא ערך נעלה בעיניי שאותו אני משתדל ליישם ככל האפשר בחיי האישיים. הערך הזה מיושם הלכה למעשה בהילטופ ובא לביטוי בעמידה הברורה שלנו - תמיד בצד של הלקוח. העמדה הזו מאפשרת לנו לתת ללקוחותינו תחושת בטחון וקרקע נוחה ליצירת עסקים מניבים וטובים

הסיפור מאחורי השם Hilltop

לפני שנים לא מעטות הפיק וביים זיו אבן צור כתבה  קצרה –  "מזרחי בא מאהבה", אודות הגיטריסט המהולל שלמה מזרחי. מזרחי מכונה בקרב מביני דבר "ג'ימי הנדריקס הישראלי" וממייסדי ומובילי להקות הקצב בישראל של שנות ה 60. מזרחי נחשב ל"אגדה" מקומית בקרב אנשי המוסיקה בישראל – אולם הוא התקשה לפרוץ לתודעת הקהל.

הסרט עוסק בהתמדה של מזרחי בדרך אותה בחר, ועליה שילם מחיר אישי ומקצועי. אולם בה בעת שמר על חרות גדולה, מחובר בקשר בל יינתק לאהבה של מה שהוא הכי אוהב לעשות.

שלמה מזרחי סיפר, אחרי שהסתיימה הפקת הסרט, שכאשר זיו אבן צור מביים הוא כמו אדם המצוי על גבעה ורואה, בדרכו הייחודית, את התמונה הכוללת ובזווית ייחודית לו. מכאן, מאותה הגבעה המטאפורית – בא השם הילטופ הפקות.

היכולת לדעת להתבונן על מציאות מסוימת, עסקית או אנושית, ולשים את הדגש על העיקר ולשרטט בצורה מדויקת ומקורית את הכיוון הנכון  – נותרה מרכזית וייחודית בעשייה של הילטופ כחברה בעוסקת בהפקת סרטי תדמית והדרכה. נראה כי אם שלמה מזרחי היה מצויד בשעתו בסרט תדמית איכותי – הוא היה ממוצב היום במקום אחר – כזה שמתאים לגדולתו כמוסיקאי פורץ דרך.

הנה קישור לכתבה "מזרחי בא מאהבה"

לפרטים נוספים או פגישת ייעוץ חינם ללא התחייבות
השאר פרטים ונחזור אליך בהתחייבות עד 24 שעות
מוזמנים גם להתקשר אלינו לטלפון:
03-5222295