כפתור יצירת קשר
מספר טלפון
מספר טלפון
03-5222295

לקוחות
ממליצים עלינו

Bonus Biogroup
הילטופ, מקצוענות ללא פשרות! סרטון התדמית קוצר שבחים רבים. תודה הילטופ על העבודה המצויינת!
היה תענוג אמיתי לעבוד עם חברת הילטופ על סרט תדמית לחברת בונוס ביוגרופ. המקצוענות, המהירות והיעילות והאופן שבו הצליחו לשקף את חזון החברה היה מרשים, במיוחד לאור מורכבת הנושאים. מאז, סרטון התדמית קוצר שבחים רבים!!
תומר ברונשטיין, סמנכ"ל פיתוח עסקי
reckitt benckiser
הסרטים עובדים נהדר לצוותי המכירות שלנו
גלית מזרחי, רקיט בנקייזר
רשות שדות התעופה
יצרתם יצירת מופת!
עפר לפלר, דובר רשות שדות התעופה
ENOPACE
תענוג לעבוד עם צוות של מקצוענים שהם גם אנשים נעימים ... והתוצאה הסופית עלתה על כל הציפיות! תודה רבה! נפגש בסרט הבא..
תענוג לעבוד עם צוות של מקצוענים שהם גם אנשים נעימים – הנגישות, היצירתיות, תשומת הלב לפרטים והאכפתיות הגדולה הפכו את תהליך הפקת הסרט לחויה חיובית מאוד, והתוצאה הסופית עלתה על כל הציפיות! תודה רבה! נפגש בסרט הבא..
מורן פלוזניק, ENOPACE, VP clinical & regulatory
Perimom Perineal Massager
זה כל כך משמח (ומחמם את הלב) לעבוד עם מקצוענים שהשאיפה שלהם להפיק את תוצר הטוב ביותר האפשרי איננו נופל מהשאיפה האישית שלך
עבדתי עם זיו וצוותו ב Hilltop על מספר פרויקטים שונים – סרטי תדמית, הדרכה וסרטוני פרסומת. אני תמיד מתרשם מהמקצועיות, התגובתיות, והיצירתיות של כל מה שהוא נוגע בו. זה כל כך משמח (ומחמם את הלב) לעבוד עם מישהו שהשאיפה שלו להפיק את התוצר הטוב ביותר האפשרי איננו נופל מהשאיפה האישית שלך
חן סירקיס, Marketing manager
EDOCATE
עם המון יצירתיות, מקצועיות וגמישות הצליחו בהילטופ להפיק סרט מוצר מעולה. תודה מכל הלב!
זה כבר הסרט השני שאנחנו מפיקים עם הילטופ, ואנחנו מרוצים מאוד מהתוצאה וגם מהתהליך. הילטופ הסכימו לקחת על עצמם פרויקט עם לוח זמנים צפוף, ועם המון יצירתיות, מקצועיות וגמישות הצליחו להפיק סרט מוצר מעולה. תודה מכל הלב!
ליאת יהודה, EDOCATE
IPU
נראה פגז!!!
הדר נמט. מנהל שיווק
Azura Ophthalmics
ביקורות מדהימות על סרט ההדרכה מכל הרופאים !! כל הכבוד
הדס רפפורט, azura ophthalmics
Click & Connect
Fantastic production. I am very excited to show it tonight
Avi Sztrajt‏
חשבשבת
חברת חשבשבת משתמשת בשירותים של הילטופ מזה כשנה וחצי ונהנית מעבודה איכותית ברמה גבוהה -
חברת חשבשבת משתמשת בשירותים של הילטופ מזה כשנה וחצי ונהנית מעבודה איכותית ברמה גבוהה -
משלב התיאומים ועד קבלת התוצרים השירות תמיד מצוין, איכותי וזריז.
תודה רבה על השירות והטיפול המסור!
אסף אברהמי, מנכ"ל
PRONAT Medical
יצא סרט ממש מדהים. מעל הציפיות שלי
פול רוזנשטיין. מנהל תחום מדיקל
INMODE
I am shocked. This is very good!!
We realize the effort .. and appreciate it. Congrats. It was worth it
פרויקט מגן חיים
אנחנו עושים שימוש בסרט ויש שביעות רצון טובה!!
תודה רבה
רונן גולדשטיין, הנהלת ביה"ח שיבא
MS SYSTEMS
עבודה משותפת עם "הילטופ הפקות" הביאה את החברה שלנו MS SYSTEMS למקומות אחרים בכל הקשור לשיווק מוצרינו באמצעות סרט.
מיד הבחנו במקצועיות של האנשים העושים במלאכה בהילטופ הפקות.
מהירות התגובה הייתה כזו שלא מצאנו בחברות אחרות. כתיבת התסריט לסרט שהפקנו פגעה בול במטרה.
תודה על שיתוף פעולה המבטיח המשך עבודה פורייה ומשותפת עם חברת MS SYSTEMS.
רוני כהן, מנהל מכירות
קבוצת אלון
"הסרט עושה את העבודה בכל הזדמנות שהוא מוקרן. המשוב שאנו מקבלים הוא מאוד מחמיא ויש לזה תוצאה במכירות. הצלחתם !!!!!!!!!!!!!!!"
מאיר סבג, מנהל שיווק ומנהל כספים
בין לבין
סרט התדמית לעמותה - מקבל משובים טובים בארץ ובחו"ל. רגשתי שאני בידיים של מקצוענים.
כבר בפגישה הראשונה עם זיו אבן צור (ואחרי הרבה שיחות עם בימאים אחרים) הרגשתי שאני בידיים של מקצוען. הוא הקפיד להקשיב, לרשום ולהעלות אופציות נוספות. ימי הצילום היו יעילים ומהנים כאחד. והתוצאה- סרט התדמית לעמותה - מקבל משובים טובים בארץ ובחו"ל
רינגל תעשיות מתכת
אני בהחלט חושב שעם כל הכבוד לקטלוגים ולברושורים הסרטון שהפקתם תורם תרומה אדירה ונותן ביטוי אמיתי לתדמית החיובית שיצרנו במשך שנים. הסרט עובד מצוין למטרה לשמה הפקנו אותו
אבי רינגל, מנכ"ל
עת הדעת
להילטופ - על כתיבת התסריט והעריכה, על העמידה בזמנים הלחוצים של הפרויקט, על הזמינות והתוצאה האיכותית והמקצועית - שממשיכה לשרת אותנו זמן רב. תודה. נהננו לעבוד עמכם
יהוידע מנדיל, מנכ"ל עת הדעת ישראל
לוטם אסטרטגיות לפיתוח ארגוני
המון תודה! על היחס האישי והתומך, על המקצועיות והירידה לפרטים, על היכולת לחשוב מחוץ לקופסה, על הסבלנות ועל תוצאה מעולה - שלא מפסיקה לגרוף מחמאות מכל עבר
ליהי אראל, מנהלת פרויקטי הדרכה ולמידה
ADIN DENTAL IMPLANTS
התוצאה שקיבלנו הפתיעה אותנו - ברמת הקונספט הבהיר והמדויק, הצילום, העריכה והאנימציה האיכותית. קיבלנו את מבוקשנו!השירות והדיאלוג היו מצוינים ומכל הלב.
חברת ADIN DENTAL IMPLANTS היא nמהחברות המובילות בתחום הדנטאלי ופועלת בשוק הבינלאומי במעל 55 מדינות. החברה מצויה בתהליך צמיחה מואץ בשוק בשוק תחרותי מאוד. לאחר בחינה של כמה ספקים מובילים בחרנו בהילטופ הפקות להפיק עבורינו סרט תדמית לתערוכות ברחבי העולם, לאתר האינטרנט, ליוטיוב, למפגשים עסקיים ומפגשי מכירות .ממליצה בחום לעבוד עם הילטופ הפקות בסרט תדמית/ שיווק / סרט מוצר הבא שלכם.
אן מלכה, מנהלת מרקום
Pronat Industries
I wanted to express my thanks and appreciation on producing a corporate video for Pronat ind. The finished product exceeded our expectations and has been well received throughout our organization.
On the personnel side, I can say that you supervised and executed the filming with great enthusiasm and dedication, it was a pleasure working with you.
גו'נתן וייל, מנהל שיווק ופיתוח עסקי
קפיצי נורדיה
קיבלנו מכם מענה לכל הדרישות שלנו מהסרט - במהירות , מקצועיות ובהתאם לרוח הדברים שהצגנו.
אני רוצה לציין במיוחד איכות הצילום שבוצע במפעל שלנו, העריכה ושילוב הדמיות תלת מימד ואפקטים אחרים בסרט. כמו כן העריכה המוזיקלית ופס הקול ברמה גבוהה ביותר.
שמחתי לעבוד אתכם ואני יכול להמליץ על שיתוף הפעולה הזה לכל אחד שיהיה מעוניין לקבל חוות דעת שלי.
רציתי לציין בפניך ולאמר תודה! על שיתוף הפעולה הטוב, היעיל והמקצועי שלנו שהניב סרט תדמית יפה העונה על ציפיות של הנהלת החברה
מקס זמד, מנהל שיווק ופיתוח עסקי
DYKAM
if you are truly thinking of a marketing tool to best showcase your company or products, stand out and be talked about - Hilltop is the right place for creating a video clip with the most creative angle. I've hired HILLTOP services for creating such clip for one of my clients - since then i haven't hardly used any other marketing tool than that
קרינה רובינשטיין, מנהלת פיתוח עסקי
מחל משאבות
הכנת הסרט, עריכתו והפצתו התנהלו בלוח זמנים קצר וצפוף ולמרות זאת, רמת הביצוע, איכותו והתוצאה שהתקבלה היו טובים ביותר וענו על כל דרישותינו. תודה נוספת על השירות - ההיענות, הגישה, היחס והנכונות למלא כל משאלה, בקשה או שינוי שהועברו לטיפולך במהלך ההכנה עד לקבלת הגרסה הסופית.
לכן חשבנו לנכון להביע בפניכם את הערכתנו על סרט התדמית שהכנתם עבורינו!!
יואל מרוז, מנכ"ל
Innovative Industries
.בעת הצגת הסרטון לממונים אף התברר כי התוצאה הסופית אליה הגעתם הייתה גבוהה המצופה וגרפה שבחים רבים!
את זיו מהילטופ פגשתי במסגרת הליך אינטנסיבי של Shopping שהתבצע בתקופה מאד לחוצה, במסגרתה נתקלנו לראשונה בצורך לייצר סרט תדמית לארגון אשר שיווק לא היה פונקציה קיימת בו, ובמסגרת זמנים כמעט בלתי אפשרית.
הן ברמה האישית והן ברמה המקצועית התחברתי לאדם ולחברה שמולי, שהרגשתי שמצד אחד מבינים את צרכי הארגון ומצד שני יודעים להציע פתרונות יצירתיים וייחודיים בהם לא נתקלתי קודם לכן.
אחד הקשיים העיקריים עמם נאלצנו להתמודד הוא העובדה שמדובר בארגון הממוקם בארה"ב - מה
שחייב עבודה מרובה מרחוק תוך תיאום זמנים ועבודה בעיקר במיילים ושיחות טלפון.
למרות המגבלה האמורה, זיו והצוות נתנו מענה לכל דרישותינו מסביב לשעון תוך עבודה צמודה, עמידה בלוחות זמנים וקשב אינסופי עד לקבלת מוצר לשביעות רצוננו המלאה.

בנוסף, כל עובדי הארגון והקולגות איתם בא צוותו של זיו במגע דיווחו על חוויה נעימה ומקצועית אשר הנעימה וגיוונה את יום העבודה (אין כמו יום צילומים במשרד כדי לשנות אווירה).

לא זו אף זו, אציין כי בעת הצגת הסרטון לממונים אף התברר כי התוצאה הסופית אליה הגענו הייתה גבוהה המצופה וגרפה שבחים רבים.
לאור האמור, אשמח להביע את המלצתי החמה והכנה לכל המעוניין לעבוד עם הילטופ בעתיד
רועי גוטליב, סמנכ"ל
Nano Materials/NIS
שכרתי את שירותי חברת הילטופ לצורך הפקת סרטון מוצר לחברתנו.
העבודה היתה אפקטיבית ונעימה, העמידה בזמנים הייתה מרשימה והתוצאה הרבה מעבר לכך.
אני ממליץ בחום ובטוח שאשתמש בשירותי הילטופ גם בעתיד.
אלון לסטר, סמנכ"ל שיווק ומכירות
Notal Vision
Top qualities: Expert, Good Value, High Integrity

Ziv Even Tsur (Owner at Hilltop ) is extremely professional, reliable and pleasant to work with. Of the many sub-contractors I have worked with in the past 6 years, Hilltop is without doubt the one I enjoyed working with the most
יאיר מנור, מדען ראשי ומנהל IP
בית התפוצות
לאורך כל הדרך, נהנינו ממקצועיותכם, מרגישותכם לפרטים. המסירות למשימה הבאה לידי ביטוי בשעות הרבות ובנכונות לדייק את המסר שוב ושוב. ומעל הכל: מיכולתך הנדירה - זיו - לספר סיפור טוב.
הפקתם את סרטון ההדרכה ואת סרטון התיעוד של "מיצב משפחתי" בבית התפוצות בהובלת האמן חנוך פיבן.
סרטון ההדרכה תורגם לארבע שפות והוקרן מאות פעמים עבור קהלים מגוונים. כולם נהנו ממנו והוא שימש עבורם הנעה לפעולה משמעותית. אין ספק שללא סרטון איכותי ונהיר, היה קשה לגייס אנשים להשתתף במיצב ומעבר לכך תוצריהם לא היו משמעותיים כל כך. לאחרונה השקנו את המיצב וסרטון התיעוד אותו הפקתם היה לב ליבו של האירוע. שני הסרטונים שימשו אותנו רבות גם לקידום יחסי ציבור רבים למיצב ותרמו להפצת שמו של בית התפוצות בעיתונות בארץ ובעולם.
המיצב שלנו הושלם, אבל דרכנו המקצועיות לא תפרדנה – אין לי ספק כי נרצה, בקרוב מאוד, להפיק עמכם סרטים נוספים וזו תחילתה של שותפות נפלאה. עכשיו "אתם חלק מהסיפור" שלנו בבית התפוצות. בהערכה רבה,
שלי קידר, מנהלת בית הספר הבינלאומי ללימודי העם היהודי
עמותת עוגן לחיים
הצלחתם למצוא את הדרך הנכונה להציג נושא רגיש של ילדים ובני נוער במצבי סיכון אשר משתתפים בתכנית "עוגן לחיים". כל זה לשביעות רצונם של כל הנוגעים בדבר, משהו שפשוט לא קורה ביום יום!
בשקט, סבלנות, מקצועיות ותבונה הובלתם אותנו בדיוק למקום שרצינו להגיע בסופו של דבר.
לפעמים חשוב לקחת דקה גם להגיד תודה . אני פשוט רוצה להודות אישית על העבודה המקצועית והרגישה שעשיתם עבורנו עם סרט התדמית שלנו. אין לי ספק שיהיו לנו פרויקטים נוספים ביחד. שוב תודה מקרב לב!
ברכה הלפר, מנהלת פיתוח משאבים
החברה להתחדשות עירונית
קל מאוד לראות להבין ולהתרגש כשצופים בסרטון. הכול בזכות שרותיו המצוינים, המקצועיים והאדיבים של זיו וצוות עובדיו מהילטופ . זיו ניחן בחשיבה חכמה וראייה טובה של המוצר והפרויקט, וכן הבנת המסר הנדרש. יכולות ייחודיות אלו לצד האיכויות המקצועיות של עריכה, צילום והפקה רק משלימות את הבחירה בהילטופ . יישר כוח ובהצלחה
כיזם של פרויקט מורכב וייחודי בתחום ההתחדשות העירונית, היה ברור שאצטרך מספר סרטים ומצגות שיסייעו לי להמחיש ויזואלית את המצב הפיזי והחברתי של שכונה מוזנחת, כפי שהיא היום, וכיצד היא משתנה והופכת לשכונה חדשה, מטופחת ויוקרתית בעתיד.
היום אני יודע שאת המיטב שיכולתי לעשות כדי להצליח בהמחשת החזון, עשיתי.
אלי לוי, מנכ"ל
Seraphim Optronics
הצילומים של הילטופ הפקות יחד עם שאר החומר השיווקי ממתגים את חברת שרפים במקום אחר לגמרי מזה שבו הייתה בעבר, כחברת הייטק חדשנית ודינמית.
חברת שרפים אופטרוניקה החליטה על מיתוג מחדש של החברה: עוצב לוגו חדש, אתר חדש, עוצבו ברושורים מודרניים עבור מוצרי שרפים, Roll-Up - ים וחומרים לתערוכות. חברת "הילטופ "ביצעה צילום מקצועי של כל מוצרי החברה.
קיבלנו מחמאות רבות מאנשים אשר מכירים אותנו במשך שנים רבות וכן מלקוחות חדשים. כולם מציינים את רמת הפרזנטציה הגבוהה של החברה. העבודה מול צווות הילטופ היתה מהירה, עניינית, מקצוענית ובאווירה נעימה ותומכת. לא הייתה בקשה או פניה אשר לא נענו בצורה מהירה וטובה. תודה רבה על הפרויקט המוצלח.
בועז בן חיים, סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי
מכבי שירותי בריאות
עבודה מדהימה! כל חמשת הסרטים. תודה רבה!!
לילך קורן. ממונה על ההדרכה ופיתוח מקצועי
קבוצת כתב
ברצוננו להודות לך על עבודתכם המופלאה בהכנת הסרט בפרוייקט מתחם גיורא - פרוייקט BEST
יישר כוח.
יוסי כתב, קבוצת כתב
עמותת ירוחם לקידום החינוך בישראל
לצוות "הילטופ הפקות" ובראשם לזיו,
כמנהלת עמותה שתורמת לאלה המצויים במצוקה זמנית היה חשוב מאוד שמפיק הסרט יצליח להוביל בין הטיפות: מחד להראות את התמונה האמיתית בשטח ואת הצורך בעזרה ומנגד לנהוג בכבוד האדם. זיו וצוותו הצליחו ליצור את הבלתי יאמן: במקצועיות ובעדינות ראויה בנו תסריט שהקיף מעל 10 שנות עבודה. מצילום של ימים מלאים בשטח – הצליחו בהילטופ לערוך ולמצות בכמה דקות בודדות את העיקר. אני רוצה להודות מקרב לב על השרות המעולה, הרגישות הרבה, ההבנה , היחס החם , והסבלנות.
את המקצועיות יכול כל אחד לראות
ליאורה ויטוס קורן, מנכ"לית
חיבור טוב - העמותה הישראלית לקידום חינוך מתמטי
Ziv and his staff have been helping us (ifma.org.il) produce short videos of parts of math lessons. Ziv was extremely helpful, full of ideas and of solutions, produced excellent work and was very pleasant to work with, very responsive and demonstrated that he personally cares about each and every second of footage, its impact and its meaning. I'd love to work with Hilltop again
שלמה יונה, חיבוןר טוב
Green ICPS
את העבודה עם הילטופ הפקות אפשר לחלק לארבע קטגוריות
מקצועיות - סרט המוצר אשר קיבלנו היה ברמה גבוהה והתוצר הסופי הראה את כל מה שרצינו ויותר מכך
לוח זמנים - הדרישה להפקת תסריט וצילומים בלוח זמנים קצר לא היוותה בעיה בשום שלב והסרט ייצא בזמן אליו נדרשנו
איכות - איכות הצילומים ,האנימציות ,הקריינות - ברמה גבוהה
אנשים- מאחורי השם "הילטופ "-יש אנשים אשר העבודה המשותפת איתם היא חוויה

ביצענו יחד פרויקט ראשון והפרויקט השני כבר בשלבי התבשלות..
יובל גלעדי, מנכ"ל GREEN ICPS
Shooting Network
העבודה עם חברת הילטופ הפקות הייתה מוצלחת ומהנה ביותר והביאה לתוצאה מצוינת!!
ברצוני לציין את התהליך האינטליגנטי והעמוק שהוביל זיו שבו יחדיו "קילפנו את הקליפות", חידדנו את המסרים והגענו ללב העניין והכל בשיתוף ובנועם. גם לאחר הצילומים בשלב העריכה התהליך היפה והמשתף המשיך, דבר ששיפר והוסיף מאוד לתוצאה הסופית המוצלחת!!
ראוי לציון המקצועיות הירידה העמוקה לפרטים ובעיקר האישיות.
תודה רבה את העבודות הבאות אני עושה איתכם
אהוד דריבן , יזם, Shooters network
חגי שלו - אימון עסקי
רוב תודות מקרב לב לסרטון הנפלא שהכנתם עבורי לקמפיין הדסטארט!
קודם כל – הפרויקט הסתיים בהצלחה וזה הרבה מאד בזכות הסרטון.
זיו -ביד אמן ניווטת את כל המהלך: תסריט, בימוי ועריכה,
לתוצר סופי שעשה את העבודה ומכר היטב אותי ואת הפרויקט.
מעל לכל, ניהלת את התהליך בשקט, בשלווה ובביטחון של מקצוען.
בכך השרית נועם רב ותקשורת מיטבית עם כל הצוות שתרמו לאפקטיביות הסרטון.
אין ספק שאתה בקיא ומיומן ברזי סרטונים שיווקיים
ובכך מהווה נכס לכל משווק בוידאו.
בהמון תודה והערכה.
חגי שלו, מומחה לשינויים עסקיים
בולטק אנרג'י
חברת בול טק אנרג'י מעריכה מאד את כושר הלימוד שלכם, תפיסת הנקודות העיקריות תוך הענות גמישה לכל דרישותינו, זריזות הכנת הסרטון והעריכה המקצועית שלו. תודה!
אילן קסלר, מנכ"ל בול טק אנרג'י
שניר עיצובים
עבדתי עם "הילטופ הפקות" על סרטון הדרכה עבור לקוח, כחלק ממיתוג כולל של מוצר חדש. מאחורי זיו אבן צור, המפיק והבמאי המוכשר גיליתי גם אדם שרואה בעבודתו אומנות, מקפיד על כל פרט, ומעל זאת תורם ומסייע גם בנושאים שאינם חלק מובהק מעבודתו – בדרך להצלחת הפרויקט.
ברצוני לציין הן את התוצאה, את העמידה הקפדנית בלוחות זמנים ובעיקר את העבודה המקצועית והנעימה
לינור שניר, שניר עיצובים
Tomix
זיו אבן צור מפיק ובמאי מנוסה שיוביל אתכם ואת החברה שלכם בביטחה ובכשרון לשם הפקת סרט התדמית והשיווק שלכם.
בהילטופ לעומק את צרכי לקוחותיו. זיו מפיק רציני, אחראי, ששולט היטב ברזי עשיית הסרטים לאינטרנט, לכנסים, לתערוכות. ממליץ בחום להפיק את סרט החברה שלכם באמצעות הילטופ הפקות
טיירי וידר, מנכ"ל טומיקס הפקות
ניב תרגומים
סרטון התדמית ממש ממש מדהים.
מקצועי, בעל קצב טוב, קולח וזורם ו... עושה חשק להשתמש בשירותיכם שוב
כל הכבוד
מלי בן ארי, מנכ"ל ניב תרגומים
מכון נפתלי
Ziv,Hilltop's producer, was attentive to my needs,creative in his suggestions and very honest
I recomend him warmly
מיכל נפתלי, מנכ"ל מכון נפתלי
מועדון הוט
תודה רבה על הפקתו המוצלחת של סרטון הארנק החכם. אנו מרוצים מאוד
ומעריכים מאוד את המקצועיות
צביקה וילנאי, מנכ"ל קבוצת וילנאי
Azura Ophthalmics
הסרט יצא מצוין, זכה לשבחים מהרופאים והמטופלים ויותר מהכל תרם משמעותית לשימוש נכון בתרופה.
ממליצה בחום!
התמזל מזלי לקבל על המלצה על חברת הילטופ לצורך הכנת סרט הדרכה.הילטופ
הפיקו סרט מקצועי ואיכותי ביותר. הסרט יצא מצוין, זכה לשבחים מהרופאים והמטופלים ויותר מהכל תרם משמעותית לשימוש נכון בתרופה.
ממליצה בחום!
הדס רפפורט
Cortex Dental Implants
זיו וצוות הילטופ מקצוענים אמיתיים. יודעים לצפות את התרחיש כמה צעדים קדימה. נהנתי מכל רגע!
ד"ר מאשה פרייבט, מנהלת דיגיטל
Green ICPS
הכל נעשה בחיוך ובמהירות, ברמת גימור לא פחות ממצוינת. נמשיך לעבוד יחד!
חברת הילטופ הפיקה עבורנו סרט תדמית .חבר'ה מקצוענים, תקתקנים, רציניים. שמחנו מאוד לעבוד אתכם, ובעיקר לעבוד עם זיו שהוא אלוף עולם. הכל נעשה בחיוך ובמהירות, ברמת גימור לא פחות ממצוינת. נמשיך לעבוד יחד! ממליצה בחום
עמית צור
Frisimos
הילטופ הם מקצוענים אמיתיים ובזכות סרט ההדמיה למוצרים שלנו זכינו לחשיפה גדולה בשוק. שירות אדיב זריז ואיכותי שעזר לנו להשיג את התוצאה לה קיווינו.
טל פכטר, מנכ"ל
קבוצת אלון
חברה מקצועית, אמינה ואיכותית, יודעים לנתח ולהבין את צרכי הלקוח ולהעניק תוצאה מעל לציפיות הלקוח. מומלץ בחום.
עילי בר גיל, מנהל שיווק
ח.ג סחר
תודה על הסרטון תדמית המקסים!הצלחנו!!
תודה שעזרתם לנו להסביר בשלוש דקות בלבד כל מה שאנחנו עושים ועל עבודת התסריט המדויקת! תודה על הרגישות והסבלנות - בזכות זה הצלחנו!
לירון גולדמן. מנהלת שיווק
Baby Patent
Excellent services and great value - highly recommended!
Oren Shrak, יזם
מוזמן לשתף:
FacebookLinkedIn
לפרטים נוספים או פגישת ייעוץ חינם ללא התחייבות
השאר פרטים ונחזור אליך בהתחייבות עד 24 שעות
מוזמנים גם להתקשר אלינו לטלפון:
03-5222295