כפתור יצירת קשר
מספר טלפון
מספר טלפון
03-5222295

סרט התדמית אודות הפקחים המקצועיים בעולם היושבים במרומי מגדל הפיקוח החדש

הפקת סרטון תדמיתי רשמי למגדל הפיקוח בנתב"ג

האתגר – הפקת סרטון תדמיתי יוצא דופן:

רשות שדות התעופה פנתה אלינו, במסגרת מכרז ותחרות בין מספר חברות טובות, לשם הפקת סרטון תדמיתי למגדל הפיקוח החדש בשדה התעופה בן גוריון.

לשמחתנו לאחר שקלול כל מרכיבי ההצעה והגישה – המשימה הוטלה עלינו.

המטרה – סרט שיציג למבקרים במגדל את פעילותו המבצעית של המגדל, עבודת המקצועית של הפקחים – וסרט  לשם יצירת גאווה במגדל החדש והטכנולוגי.

קהל היעד שהוגדר לסרט – הקהל הרחב כמו גם מקבלי החלטות במגזר הציבורי וקולגות בארץ ובעולם.

הפקת סרטון תדמיתי עבור רשות שדות התעופה

תהליך הפקת סרטון תדמיתי – תחקיר, תהייה וניסוי

תהליך הפקת סרטון תדמיתי החל בתחקיר – של פקחי הטיסה –  פקחים בעבר ובהווה, אנשי הדוברות, אנשים שהיו שותפים למחשבה ולתכנון המגדל וליוו את בניית המגדל החדש.

הרעיון היה לקרב את  הצופים למתרחש בתוך מגדל. לצורך כך פרסנו מספר ימי צילום שאפשרו לנו ללכוד סיטואציות מגוונות – יום, לילה, מזג אוויר שמשי, סערה, זריחה, צילומים מהקרקע ומהאוויר.

המזל שיחק לידינו ונקלענו גם למצב חירום אמיתי שהקפיץ את כל השדה.

באופן הזה קיבלנו עושר ויזואלי מרהיב ביופיו. העבודה על הטקסט של הסרט דרשה הכרות עם המונחים המקצועיים של הפקחים, ודרשה דיוק מירבי כדי להעביר את המקצוענות והניואנסים הדקים שהיו כל כך חשובים ללקוח.

לבסוף עוטר הסרט באלמנטים גראפים ייחודיים ואנימציה שגם העצימו את הנראות שלו, חידדו את את המסרים וגם הוסיפו אינפורמציה בעלת ערך לצופים.

הפיצוח

הפקת סרטון תדמיתי היא מורכבת ונמדד בהשגת המטרות – במקרה הזה כל היעדים שהוצבו בפנינו הושגו במלואם. הסרט גרף מחמאות מקיר לקיר.

"יצירת מופת", כינה את הסרט דובר רשות שדות התעופה בפייסבוק. הסרט "טס" במחוזות הפייסבוק, זכה בתקופה קצרה מאוד ל 55,000 צפיות ולכ- 500 שיתופים. אנחנו גאים בתהליך ובתוצאה.

לפרטים נוספים או פגישת ייעוץ חינם ללא התחייבות
השאר פרטים ונחזור אליך בהתחייבות עד 24 שעות
מוזמנים גם להתקשר אלינו לטלפון:
03-5222295