כפתור יצירת קשר
מספר טלפון
מספר טלפון
03-5222295

למי נועד סרט הדרכה?

הסיבות בגינן פונות חברות הייטק, חברות תעשייה, חברות שירותים ויזמים אל הילטופ הפקות בכדי להפיק סרט הדרכה הן רבות. סרט הדרכה מופק בכדי לסייע לקונים פוטנציאליים, למשתמשי המוצרים ולמשקיעים להבין את דרכי הפעילות של מוצר או שירות מסוים. סרט הדרכה יכול לשמש לא אחת כחלופה למצגת או למדריך למשתמש אך יכול גם לשמש כאמצעי אפקטיבי לשיווק ומיתוג המוצר.
בעידן האינטרנטי סרט הדרכה יכול להיות סרט אינטראקטיבי, לשתף את הגולש, ולבחון באמצעים מתקדמים את הפנמת החומר המודרך.
אם כן, למי נועד סרט הדרכה, וכיצד תוכלו גם אתם להפיק באמצעותנו סרט הדרכה למוצרים ולשירותים אותם אתם מציעים לקהל לקוחותיכם?

 

סרט הדרכה מול חוברת הדרכה

סרט הדרכה עשוי להחליף באופן הידידותי והיעיל ביותר את חוברות ההדרכה המסורבלות. הפעלת מוצר, מכשיר או תוכנה והיכרות של שירות מסוים דורשים הכרה של המערכת והמוצר. על כן נהוג היה בעבר להשתמש בחוברות ההדרכה בכדי להעניק למשתמשים כלי שיסייע בידם להפעיל ולהכיר לעומק את המוצר או השירות. סרט הדרכה מקצועי יציג למשתמשים צעד אחר צעד, באופן חזותי, נהיר ומתקדם, מלווה בדרך כלל בקריינות מקצועית, את הצעדים אותם עליהם לנקוט בכדי להפעיל את המכשיר, להשתמש במוצר או ליזום פעולות שונות בתוכנה שלה נדרש סיוע בהפעלתה.
למעשה, כל בית עסק או חברה המבקשת ליצור כלי הדרכה אפקטיבי למוצרים היוצאים את שעריה, ימצאו בהפקת סרט הדרכה המופק על ידי הילטופ הפקות פיתרון אידיאלי וידידותי.

סרט הדרכה וסרט בטיחות כחלופה לקורסים וסדנאות

ניתן להפיק סרט הדרכה אשר ישמש להעברת קורסים, הדרכות בטיחות או סדנאות לעובדים וסדנאות למשתמשים ביתיים. סרט הדרכה וסרט בטיחות יכול להיות מופץ באמצעות רשת האינטרנט ולהורדה באמצעות אתר האינטרנט של החברה. חברות המעבירות קורסים מקוונים, יוכלו ליצור סרט הדרכה אשר ילווה את העובדים או התלמידים במהלך הקורס.
לסיכום: סרט הדרכה יכול וצריך להיות להיות יצירתי, מעניין ומתקדם ובכך להוות נדבך חשוב במערך ההדרכה והשיווק של כל חברה מודרנית. לקבלת פרטים נוספים וכדי להבין כיצד תוכלו גם אתם לעשות שימוש נבון בסרט הדרכה פנו אלינו, להילטופ הפקות, לשם תיאום פגישת ייעוץ.

לפרטים נוספים או פגישת ייעוץ חינם ללא התחייבות
השאר פרטים ונחזור אליך בהתחייבות עד 24 שעות
מוזמנים גם להתקשר אלינו לטלפון:
03-5222295