כפתור יצירת קשר
מספר טלפון
מספר טלפון
03-5222295

סרט תדמית לעסקים: האם סרטון תדמית לעסק הוא האמצעי הכי אפקטיבי לשיווק?

השימוש של סרטוני תדמית לעסקים לצרכי שיווק

סרטי תדמית לעסקים או סרטון שיווקי זו דרך נפוצה במטרה להצגת החברה וערכיה ובעיקר השיווק של מוצריה והשירותים שהיא מספקת הוא הנושא העיקרי המעסיק את אנשי השיווק בחברות טכנולוגיה מכל הסוגים – חברות יצרניות, חברות שירותים ומפעלי תעשייה.

הכלים העיקריים העומדים בפני המשווקים הולכים ומתרבים וכוללים בין היתר את האתר, כל שאר עולמות הדיגיטל, קטלוגים וברושורים און ליין ואוף ליין, מצגות אינטרקטיביות, שילוט ואיך לא – סרטון שיווקי וסרט תדמית.

במרבית המקרים קשה יהיה למנהלי השיווק להציג את תדמית החברה ולהתחרות באמצעות כלים סטטיים באמצעות סרטון תדמיתי, סרטון שיווקי, סרט פרסום או סרט הדרכה!

סרטון תדמיתי לעסק, שהוא איכותי ומקצועי, מאפשר להציג תמונה רחבה דיה אודות החברה, מוצריה ויתרונות החברה, תוך שימוש באלמנטים חזותיים מרשימים שלוכדים את תשומת הלב קהל היעד.

הפקת סרט תדמית לעסקים או סרטון שיווקי מעניק לצופים שלהם חוויה שם הם מפתחים הזדהות, שייכות וחיבור.

סרטון תדמית של החברה ומוצריה

הן חברות הייטק (בהן חברות תקשורת וטכנולוגיות מתקדמות, חברות מכשור רפואי וסטארטאפים) והן חברות תעשייתיות מבקשות להציג את מוצריהן, את העליונות הטכנולוגית, תודעת השירות, משרדי החברה וקווי הייצור באור ייחודי ועדכני.

לשם כך הם יפיקו סרטוני תדמית לעסק שהם יצירתיים ומקצועיים אשר ישוו לחברה מראה עכשווי, וישדרו לצופה באופן מסקרן ובשפה שיווקית נכונה ועדכנית את ייחודיות החברה ויתרונותיה על פני המתחרים שלה.


תסריט של סרטי תדמית לחברות, מתבססים על מפגשים מקדימים עם הלקוח.

מפגשים אלה מיועדים לצורך הכרת תחומי הפעילות, המוצרים, המתחרים ואספקטים נוספים אשר יובילו להצגת החברה באור הנכון והמושך ביותר.

מפגשים אלה משמשים גם לתיאום ציפיות בין חברת ההפקה ללקוח.

הטכנולוגיה מאפשרת היום צמצום מפגשים אלה ומפנה את מקומם למפגשים וירטואליים.

סרטוני תדמית לחברות הייטק

חברות הייטק הינן הצרכן הגדול ביותר של סרטוני תדמית לעסקים, והן גם מחלוצות ההפקה של סרטים אלה, וזאת בשל הבולטות של החדשנות בתחום זה.

המטרה של סרטון תדמיתי לחברות ההייטק היא להציג את התכונות העיקריות של מוצריהן ובעיקר מה מייחד אותו בשוק ומה התרומה החדשנית שלו והתועלת שלו לקהליו.

הסרט המופק  מכוון לקהל היעד הממוקד אותו מגדיר הלקוח והסרט פונה אליו בשפתו המקצועית כדי לייצר מקסימום התעניינות במוצרי החברה.

במקרים שבהם סרט התדמית נועד גם להקרנה בתערוכות ובכנסים עסקיים הסרט יכלול מרכיבים מושכי עין עבור העוברים ושבים.

סרטון תדמית לעסק

סרטון תדמיתי לעסק בינוני

חברות בגודל בינוני בדרך כלל מתמחות במספר מצומצם של מוצרים שנועדו לספק פתרון בתחום מסוים.

סרט התדמית במקרה זה, ישים דגש על הפתרון שהמוצר (או קו המוצרים) בא לפתור, וכיצד החברה עושה זאת באופן האפקטיבי והמשתלם ביותר.

סרטוני תדמית לעסקים בעידן הנוכחי

העידן הנוכחי מציב את האפשרות לשימוש בסרט תדמית כחלק אינטגראלי באתר האינטרנט, לשלבו ברשת חברתית המייצג את פעילות החברה, להצגה בתערוכה, במפגש עם משקיעים, במצגות עסקיות ובכנסים עסקיים.

השיווק באינטרנט באמצעות סרט תדמית לעסקים, הפך לאחד הכלים החזקים ביותר לשיווק, המאפשרים חשיפה מורחבת של החברה ובית העסק, פעילותה והשירותים אותם הם מעניקים, גם בקנה מידה בינלאומי.

כל זאת בהשקעה משתלמת מאוד ביחס לאמצעי המדיה הקונבנציונאליים אשר שימשו את אנשי השיווק בעבר.

אם יש לכם שאלות בנושא בסרטון תדמית לעסקים – פנו אלינו ונשמח לסייע לכם עם כל שאלה ללא שום עלות או התחייבות – צוות הילטופ!

לפרטים נוספים או פגישת ייעוץ חינם ללא התחייבות
השאר פרטים ונחזור אליך בהתחייבות עד 24 שעות
מוזמנים גם להתקשר אלינו לטלפון:
03-5222295