כפתור יצירת קשר
מספר טלפון
מספר טלפון
03-5222295

סרטון תדמית לאפליקציה

סרטון תדמית לאפליקציה

נתחיל מהסוף – המטרה של הפקת סרטון תדמית לאפליקציה היא כמות הורדות גדולה, דירוגים גבוהים וביקורות מופלאות על האפליקציה שלכם, עד לרגע בו תעמדו על פודיום המנצחים. 

פיתוח אפליקציה מצריך מכם להשקיע המון זמן ולא מעט כסף, ולעתים – אתם זקוקים למימון כספי על מנת שתוכלו להמשיך ולעבוד על הפיתוח שלכם.

סרטון תדמית לאפליקציה מאפשר גם לכם לספר את הסיפור שלכם טוב יותר! 

מהי התכלית של סרטוני תדמית לאפליקציות והיכן ומתי תוכלו גם אתם לעשות בהם שימוש? המשיכו לקרוא…

מימון המונים באמצעות סרטון תדמית לאפליקציה

אחד הנתיבים הרלוונטים לכם לטובת גיוס מימון לפיתוח האפליקציה, הוא פלטפורמות של מימון המונים.

אחת הדרכים להגיע אל כיסם של המשקיעים היא באמצעות סרטון תדמית לאפליקציה (סרטון הדרכה לאפליקציה) לאורכו תוכלו לספר על האפליקציה וגם עליכם.

מדובר על דרך גיוס לגיטימית, ובעיקר רלוונטית כשהשנה היא 2020. סרטון התדמית יאפשר לכם להפציץ את המסרים שלכם בצורה נרחבת – בארץ ובעולם, מה שגם יעשה יחסי ציבור נפלאים לאפליקציה העתידית שלכם.

סרטון תדמית לטובת גיוס משקיעים

במידה ואתם רוצים לחבור אל משקיעים (יזמים) שיניעו את פיתוח האפליקציה שלכם, תוכלו לעשות זאת.

פגישה עם משקיעים לרוב תהיה פגישה של כמה דקות, כאשר המטרה היא להשאיר כמה שיותר רושם בכמה שפחות זמן. ההתרגשות הגדולה שתציף אתכם בפגישה שכזו, לא תמיד תוציא את המיטב שבכם.

סרטון תדמית לאפליקציה אשר מופק באמצעות "חברת הילטופ" יספר את הסיפור שלכם בצורה מדויקת, משכנת ובעיקר – סרט הדרכה לאפליקציה מוכח כמוכר!

מעבר לכך שתוכלו להציג את הסרט הדרכה לאפליקציה בפגישות אל מול אתם יזמים, הרי שתוכלו לשגר אותו גם לתיבות המייל של מובילי דעת קהל, חברות פיתוח וכל גורם מקצועי אחר שיוכל לקדם אתכם.

היתרונות הבולטים של סרט תדמית לאפליקציה:

  • שמירה על סטנדרט קבוע של מסר איכותי.
  • סרטון ממוקד, קצר ומשכנע.
  • העברת מסר בצורה אטרקטיבית.
  • סרטון התדמית משקף אתכם כאמינים ורציניים.

דוגמא לסרט תדמית לאפליקציה – סרטון הדרכה למועדון הוט:

האפליקציה באוויר? כעת מפרסמים אותה!

אם הגעתם לשיאו של תהליך – השקת האפליקציה, הרי שסרטון התדמית רלוונטי גם לכם. מדובר על סרטון קצר של בין חצי דקה לשלוש דקות, המתפק כ"טריילר" לדבר האמיתי – האפליקציה שלכם. 

מיותר לציין כי חנויות היישומונים גדושות באפליקציות חדשות, כאשר לבסוף אלו שקהל המשתמשים נחשף אליהן, הן האפליקציות שנהנות מפרסום ויחסי ציבור. סרטון תדמית לאפליקציה ידגיש את התועלות של האפליקציה, תוך שהוא יניע לפעולה את הצופים להוריד אותה ולהתנסות בה.

סרט תדמית לאפליקציה מלווה אתכם לכל אירוע עסקי!

אחד היתרונות של סרטי תדמית הוא היכולת שלכם להשמיש אותם שוב ושוב ושוב!

ניתן להפיק סרטוני תדמית לאפליקציות כך שהם יהיו רלוונטיים לשלל אירועים: החל מפגישות עם יזמים, דרך אירוע פרזנטציה לאפליקציה ועד הפצתו לרשימות תפוצה מתאימות.

כלומר, כל עוד התוכן שבסרטון מתאים וקולע לשלל אירועים וקהלים, תוכלו להשתמש בו בצורה בלתי מוגבלת. לדוגמא: במידה ואתם לוקחים חלק באירוע עסקי של מפתחי אפליקציות, יזמים או אירועי חדשנות – סרטון תדמית לאפליקציה הוא כרטיס הביקור שאתם צריכים לשים בכיס.

מדוע דווקא סרטוני תדמית לאפליקציות? 

כצרכני תוכן בעצמכם, גם אתם מודעים לעובדה כי נעים, קל ומהיר יותר לצרוך מידע באמצעות סרטון. אל תצפו לכתוב טקסט ארוך על האפליקציה שלכם, להפיץ אותו ולצפות לתגובות נלהבות.

גולשים רוצים לקהל ב"כאן ועכשיו" את מה שהם מחפשים. קריאת טקסט? מסתמנת המון פעמים כבזבוז של זמן, בעיקר בעת שמדובר על מסר שיווקי שאתם רוצים להפיץ בצורה יעילה, מהירה וישירה, כך שסרטון תדמית לאפליקציה יוכל לשרת גם אתכם.

יש לכם שאלות נוספות בנוגע לסרטוני תדמית לאפליקציות? צרו איתנו קשר ונשמח לעזור!

אם התעניינתם בסרטון הדרכה לאפליקציה, עוד יכול לעניין אתכם:

לפרטים נוספים או פגישת ייעוץ חינם ללא התחייבות
השאר פרטים ונחזור אליך בהתחייבות עד 24 שעות
מוזמנים גם להתקשר אלינו לטלפון:
03-5222295