כפתור יצירת קשר
מספר טלפון
מספר טלפון
03-5222295

ממה מורכב תהליך הפקת סרטוני תדמית לחברות?

הפקת סרטוני תדמית לחברות

תהליך הפקת סרטי תדמית לעסקים, לחברה או לארגון מתחיל בביקור מקדים של חברת ההפקה ופגישה עם הגורמים המתאימים בחברה – ובדרך כלל אנשי השיווק –  בכדי להכיר מקרוב את המידע הנדרש לצורך תכנון וההפקת הסרט. במהלך הביקור, נלמד את הפעילות בחברה, ונקבל מכם את המסרים והמוצרים או השירותים שיודגשו בסרט שלכם.

השלב הראשוני של הפקת סרטי תדמית לעסקים

בתהליך הראשוני נילמד ונחדד בדרך כלל את היתרונות של החברה ושל המוצר או השירות על פני מוצרים אחרים בשוק לאחר מכן יגיע "הפיצוח" ויעביר את המסר בצורה החדה ביותר (לעבודת פיצוח שלנו לחצו כאן).
התהליך הראשוני יאפשר בחירה של קונספט שבאמצעותו יסופר סיפור החברה או המוצר.

השלבים העיקריים של הפקת סרטוני תדמית לחברות

תסריט

בשלב הזה הקונספט מפורט לשפה ויזואלית ולפירוט הסיפור עצמו. בין אם בקריינות, בויזואל, הכוונה מוסיקלית אווירה וכולי.

פירוק תסריט

"פירוק תסריט" ותכנון צילומים – השלב של פירוק התסריט מגיע אחרי שהוא מאושר על ידי הלקוח. הפירוק של התסריט הוא תהליך הפקתי פרופר והוא מאפשר להעריך כמה זמן צילומים נדרש, היכן מצלמים, מה נדרש מאיתנו ומה נדרש מהלקוח לשם הצלחת הצילומים. במקרה של אנימציה מפורק התסריט לסטורי בורד – שהוא תסריט ויזואלי – וממנו נגזר התהליך ההפקתי של האנימציה.

צילומים או אנימציה

בשלב הזה מרוכזים מירב המאמצים להוציא לפועל את התכנון. יוצאים שלטח לצלם, או מצלמים באולפן ומיישמים בעצם את התסריט שנכתב. אם מדובר באנימציה בשלב הזה מבוצעת האנימציה: עיצוב דמויות ושפה גראפית, תנועה, חומרים תאורה וכולי.

עריכה ופוסט 

כאן נבנה הסרט בתכלס. בשלב של העריכה מרגישים איך הסרט העובד ומשנים ועובדים על הרעיונות המתוכננים כדי להביא אותו למקום הכי טוב שאפשר לקחת אותו

הפקת סרטוני תדמית לחברות

הקרנת ראף קאט ללקוח

זהו השלב הראשון בד"כ אליו ייחשף הלקוח לסרט וזהו השלב שבו ייתן את מרבית הערותיו לחברת ההפקה. הראף קאט היא גרסת עבודה מתקדמת שמאפשרת ללקוח לראות תוצאה קרובה לתוצאה הסופית, כפוף לשינויים שמבקש הלקוח.

תיקון הערות הלקוח לסרט

זהו שלב שבו מיישמים את התיקונים בעריכה על פי דרישות הלקוח.

מוסיקה ומיקס

עיצוב פס הקול הוא דרמטי להצלחת הסרט ומתבצע בשלב האחרון.

הפקת סרטוני תדמית לחברות – החשיבות שבתהליך שקוף

חלק מהסרטים יכללו את כל השלבים הנ"ל . הלקוחות מעורבים עפ"י בחירתם, בכל תהליך ההפקה בכדי לוודא שהתוצאה המתקבלת בסוף הינה התוצאה הרצויה והטובה ביותר. חשוב לוודא שחברת ההפקה איתם התקשרתם מאפשרת לכם תהליך שקוף ורציף.

אם תרצו לקבל מידע נוסף – פנו אלינו ונשמח לסייע לכם עם כל שאלה ללא שום עלות או התחייבות

לפרטים נוספים או פגישת ייעוץ חינם ללא התחייבות
השאר פרטים ונחזור אליך בהתחייבות עד 24 שעות
מוזמנים גם להתקשר אלינו לטלפון:
03-5222295