כפתור יצירת קשר
מספר טלפון
מספר טלפון
03-5222295

סרטוני תדמית לחברות

סרטי תדמית לעסקים – אז איזה סרט תדמית אני צריך?

הרבה מהלקוחות שפונים אלינו לא יודעים איזה סרט תדמית בדיוק הם צריכים.
הם כן יודעים הרבה דברים אחרים:
הם יודעים כמובן הרבה על המוצר שלהם, הם מכירים את הטכנולוגיה שלו, הם מכירים היטב את השוק שלהם, את הלקוחות, הם יודעים כמה היו רוצים למכור ולמי וכיצד דווקא המוצר שלהם הוא הטוב  ביותר עבור לקוחותיהם. אבל איזה סרט תדמית הם צריכים? את זה הם אינם תמיד יודעים.

והם צודקים! בחירת הרעיון לסרט התדמית הוא שלב מהותי

בחירת סגנון ביצירת סרטוני תדמית לחברות 

בחירת סגנון הסרט זה התפקיד שלנו. אנחנו נדע איזה סרט אתם צריכים ונברר את העניין הזה בתהליך איתכם.
אחרי שנכיר אתכם ואתם תכירו אותנו. בקיצור אחרי שנייצר אמון הדדי נתחיל בבירור הצרכים שלכם. נבחן את המוצרים שלכם, נבין את יתרונותיהם בשוק שלכם, נבין את ה"כאב" של הלקוחות שלכם וכיצד דווקא המוצר או השרות שלכם פותר להם את בעיותיהם.
נתוודע לערכים ולחזון שמוביל אתכם, לצורה שבה אתם עושים עסקים. לדי.אנ.איי של החברה שאתם מייצגים.
אם מעניין אתכם מהו תהליך הפקת הסרטון כתבנו על זה מאמר במיוחד בשבילכם
אחרי שיהיה לנו המידע הזה ונבין מה עשיתם עד ליום שבו נפגשנו, לאן אתם מייעדים את הסרט ומה מטרתו – נוכל להציע לכם את הסרט הנכון עבורכם!

בחרו חברה שמנוסה ביצירת סרטי תדמית לעסקים וחברות שונות

סרט  אנימציה? איזו אנימציה? האם סרט מצולם? אם כן האם סרט משוחק? עם או בלי פרזנטור? מי יהיה הפרזנטור.. וכולי… השמיים הם הגבול.
אחרי שנציע את הסגנון המתאים לדעתנו, נבנה קונספט ואז ניגש למלאכת כתיבת התסריט.
משם להפקה, לעריכה, אנימציה וכולי.
אז כשאתם מחפשים את החברה שתפיק לכם את סרט התדמית האפקטיבי ביותר עבורכם תחפשו את החברה שתדע לתת לכם פתרונות רחבים ותדע להפיק סרט תדמית באופנים שונים כדי שהסרט שלכם יתאים לכם ולא לחברת ההפקה. אבל בעיקר תבחרו חברת הפקה כזו שתדע לכוון אתכם לסרט התדמית שנכון עבורכם! זה חשוב מאוד.

אחרי שהתכוונתם ואהבתם את הכיוון שנבחר בקשו לראות דוגמאות לסרטים בכיוון הזה. אפשר לדמיין כמובן, וזה חשוב, אבל כדאי לראות בעיניים. זה מאפשר תיאום צפיות מדויק יותר.

סרטוני הדרכה לבתי חולים

מומלץ לראות גם סרטי תדמית או סרטי מוצר שחברת ההפקה הפיקה בעצמה אבל ממש כדאי לראות גם סרטים שהופקו על ידי חברות אחרות. סרטים שהופקו כאן וסרטים שהופקו לחו"ל. זה יאפשר לכם לקבל רעיונות חדשים וייתן לכם קרקע בטוחה וידיעה לאן אתם הולכים.

סרטוני תדמית לחברות – דבר אחרון

חשוב שתהיו נאמנים לעצמכם. לא חייבים להיות הכי טרנדיים בעולם, או הכי מגניבים בעולם. תפיקו סרט שמייצג אותכם או מי שהייתם רוצים להיות כדי שתצפו בסרט התדמית, גם במרחק של זמן, תרגישו שהוא שלכם ומייצג אתכם.

יש לכם עוד שאלות?
נשמח מאוד לייעץ ללא התחייבות כלשהיא. דברו איתנו.

 

 

לפרטים נוספים או פגישת ייעוץ חינם ללא התחייבות
השאר פרטים ונחזור אליך בהתחייבות עד 24 שעות
מוזמנים גם להתקשר אלינו לטלפון:
03-5222295