כפתור יצירת קשר
מספר טלפון
מספר טלפון
03-5222295

איך לקלוע למטרה עם סרטוני הדרכה לחברות?

למה שתשקיעו בהפקת סרטוני הדרכה לעובדים?

יש לכם במה להדריך את לקוחותיכם, אתם רוצים לעשות זאת באמצעות סרטון ומייחלים ל"נוסחה מנצחת"? אנחנו ב-HILLTOP שמחים לשתף אתכם בה. אנחנו מקווים שהחיצים כבר בידכם, כי יש לנו ארבעה טיפים מעולים שאימוצם על ידכם יגדיל משמעותית את הסיכוי כי תצליחו לקלוע במטרה. אז מה אמור להנחות אתכם עם הפקת סרטוני הדרכה לחברות?

טיפ #1: הלקוחות שלכם לא מבינים דבר (לא באמת)

אז לא, כוונתנו אינה להפחית בערכם של לקוחותיכם חלילה, אלא רק להדגיש בפניכם את הדבר החשוב ביותר בסרטוני הדרכה: הדרכה מאפס. ומה זה אומר? פעמים רבות, בעלי עסקים יוצאים מנקודת הנחה שלקוחותיהם מכירים כבר את המוצר, התנסו בו או לכל הפחות שמעו עליו. מסיבה זו, ההדרכה אליה הם מכוונים היא ל"רמת מתקדמים". הדרכה איכותית שקולעת למטרה, תהיה אך ורק הדרכה שבתוכן ובמסר שלה פונה לכולם, גם (ובעיקר) לאלו המתנסים במוצר / שירות לראשונה. ולכן, הסברים מסוג איך לפתוח, איך להתקין ואיך לתפעל לא רק שאינם מיותרים, אלא הכרחיים. 

טיפ #2: ללקוחות שלכם אין זמן (או רצון לכלות אותו בצפייה בסרטונים)

אל תשכחו לרגע אחד: מטרתם של סרטוני הדרכה לחברות היא להדריך. זהו. אנחנו מציינים זאת, שכן לעתים ישנם בעלי עסקים שרוצים "על הדרך" להוסיף לסרטון מסרים שיווקיים שונים. מה שאנחנו רוצים בעצם להגיד הוא שסרטון הדרכה מוכרח (!) להיות קצר ככל הניתן ובעל ערך גבוה ככל האפשר. המוטיבציה היחידה של הלקוח ללחוץ PLAY על סרטון ההדרכה היא לקבל מענה על תשובות סופר ספציפיות, ואין כל סיבה להתיש אותו עם מידע נוסף.

טוב לדעת: סרטון ההדרכה הוא בסופו של דבר סרטון תדמית, כך שגם מבלי שמטמיעים בו מסרים שיווקיים "טהורים", בכוחו לעצב תדמית חיובית.

סרטוני הדרכה לעסקים

טיפ #3: קריין בעל גוון קול נעים המעודד המשך צפייה

אז איך קולעים למטרה עם סרטוני הדרכה לחברות? בין היתר, עם בחירה בקריין המדויק (!) לפרויקט שלכם. בסופו של דבר, מטרתכם היא שלקוחותיכם יצפו בהדרכה במלואה וייהנו ממנה. הקול, האינטונציה וההגשה של הקריין בעלי השפעה אדירה על חווית הצפייה, ולכן אין להקל ראש בבחירתו. ועד כמה אלו אכן משפיעים על החוויה? חשבו על שדר רדיו שאתם נהנים להאזין לו ואילו רגשות הוא מציף בכם, וגם על שדר שבעת שאתם שומעים אותו אתם ממהרים להעביר תחנה… 

טיפ #4: סרטוני הדרכה לחברות צריכים לספק מענה וערך לכולם

כל לקוח שמקדיש זמן לצפייה בסרטון ההדרכה ראוי לתמורה. ולאן אנחנו חותרים? בין לקוחותיכם, יתכן כי ישנם אלו הסובלים מליקויי שמיעה. מסיבה זו, רצוי לצרף לכל סרטון תדמית, לרבות סרטוני הדרכה לחברות, כתוביות. ההשקעה בהוספתן דורשת (כמעט) אפס מאמץ, אך התמורה לחוויית הלקוח, שביעות רצונו ותדמיתכם – אדירה. 

אז אחרי שהדרכנו אתכם, כל שנותר הוא שתחברו אלינו לטובת הדרכת לקוחותיכם. לייעוץ ומידע נוסף בנושא סרטוני הדרכה לחברות, התקשרו – 03-5222295

לפרטים נוספים או פגישת ייעוץ חינם ללא התחייבות
השאר פרטים ונחזור אליך בהתחייבות עד 24 שעות
מוזמנים גם להתקשר אלינו לטלפון:
03-5222295