כפתור יצירת קשר
מספר טלפון
מספר טלפון
03-5222295

הפקת סרטי תדמית בעתיד

ההווה המתעדכן של הפקות סרטי תדמית

העידן הטכנולוגי המואץ בתוכו אנו פועלים והרשת שתפסה את מקומה כאמצעי השיווק והתדמית היעיל והנרחב ביותר, העלו את הרף השיווקי של החברות. כולנו חשופים להרבה מאוד שיווק, לאורך כל היום. מעתה, מעבר לשיווק המסורתי הנדרש מכל בית עסק ושכבודו במקומו, חובה להחזיק אתר אינטרנט תדמיתי לכל הפחות. וגם פייסבוק, ולינקדאין, ואינסטוש, פינטרסט ועוד עוד. אבל אם נחזור לאתר  – אתם חייבים אתר מעוצב המשדר אווירה חדשנית, מקורית וסביבה טכנולוגית מתקדמת. כחלק מרכזי ובלתי נפרד מהאתר החברה מוצג סרטון תדמית או סרט שיווק אשר מאפשר לגולשים באתר הצצה מפתה אל פעילויות החברה, התהליכים בה, השירותים, המוצרים ועוד. בעידן שבו הגולשים מורגלים בקבלת מסרים מהירים אין תחליף לסרט כאמצעי שיווקי המותאם בצורה מושלמת למאפייני הגלישה באינטרנט. סרט טוב יאריך כמובן את זמן השהות של הגולש באתר שלכם ויקדם אותו.

הפקות סרטי תדמית כיום

בנוסף סרטי תדמית וסרטי שיווק מקובלים מאוד להצגה כיום כחלק מקמפיין מיתוג רחב של חברות –  ברשתות חברתיות והעסקיות בהן הם פעילות. קמפיין אינטרנטי לא יהיה אפקטיבי דיו ללא סרטון תדמית או סרטון שיווק. שילוב של סרט תדמית בפרופיל חברה ברשתות החברתיות, הוא אמצעי רב עוצמה ואפקטיבי ביותר בתהליך כולל של מיתוג כל חברה ושל מוצריה.
אם כן עתידם של סרטי התדמית הוא באינטגראציה עם אפיקי השיווק המודרניים: אתרי האינטרנט, השיווק ברשתות החברתיות, הבלוגים והפוסטים. חברות המפיקות סרט תדמית או סרט שיווק ומכירות ידאגו להפיצו בקרב לקוחותיהן ולקוחות פוטנציאליים, בדיוור ישיר באמצעות המייל, בהצבת סרט תדמית בעמוד הבית של אתר החברה וכן ברשתות החברתיות. 

הפקות סרטי תדמית

בנוסף הפקת הסרט דורשת כל הזמן התאמות טכניות לטכנולוגיות החדשות ולדפוסי הצפייה – סרט למובייל, הוריזונטלי וורטיקלי, מסכים בעלי רזולוציות לא סטנדרטיות, סרט לפייס עם כתוביות, סרט בעל אופי ויראלי ועוד ועוד.

אז כיצד הפקות סרטי תדמית תיראה בעתיד?

סרטי התדמית הופכים קצרים יותר, ממוקדים יותר, אינטראקטיביים, מופקים ברמת הפקה גבוהה יותר ובטכנולוגיית צילום והקרנה HD ו 4K ובכך מעניקים לחברות שהם מייצגים מראה מהוקצע, עדכני ומושך יותר בעיני הלקוחות הפוטנציאליים. ככל שהטכנולוגיה הופכת זמינה יותר כך גם מתרחבים האמצעים שבהן יכולים לקוחות הקצה לצפות בסרטים: בדסקטופ, בסמארטפון, במסכי פרסום בדרכים, בטאבלט, בשעונים, במשקפיים ועוד ועוד. הגדלת אמצעי ההקרנה מגדילה את האפקטיביות והופכות את הפקת סרט התדמית למשתלמת במיוחד. יש איפה לראות אותו. וכל device מקנה חוויה שונה.
לא ירחק היום, כלומר הוא כבר כאן,  שבו לכל חברה יש סרט תדמית מודרני מתקדם, אינטראקטיבי. חברות נטולות אמצעי שיווק זה הופכות לזן נשכח במחוזותינו.

בא לכם להביט קדימה? דברו איתנו

סרטי תדמית
סרטי מוצר
הדמיות
לפרטים נוספים או פגישת ייעוץ חינם ללא התחייבות
השאר פרטים ונחזור אליך בהתחייבות עד 24 שעות
מוזמנים גם להתקשר אלינו לטלפון:
03-5222295