כפתור יצירת קשר
מספר טלפון
מספר טלפון
03-5222295

הפקת סרטון הדרכה לאפליקציה: מהם שלבי התהליך?

הפקת סרטון הדרכה לאפליקציה: מהם שלבי התהליך?

אז למי מגיעות מאיתנו "ברכות חמות"? קודם כל ולפני הכל לכם, על שפיתוח האפליקציה עליה עמלתם – הושלם! בנוסף, נברך גם את חנויות האפליקציות שצפויות להתחדש ביישומון נוסף, ואחרונים חביבים הם המשתמשים שיוכלו להוריד את האפליקציה וליהנות ממנה. אז בין מחשבות על השקה WOW ואסטרטגיית שיווק שתניב הורדות, פנו מקום (ותקציב) עבור הפקת סרטון הדרכה לאפליקציה עם HILLTOP! 

עד שנכיר אתכם ואת האפליקציה שפיתחתם, אנחנו שמחים לשתף אתכם ב-4 השלבים העיקריים עליהם מתבססת הפקת סרטון ההדרכה. 

שלב #1: הכירו לנו את האפליקציה

הפקת סרטון הדרכה לאפליקציה מותנית תחילה בהיכרות שלנו אותה. ולכן, השלב הראשון שיבשר על תחילת ההפקה, יתבסס על שיתופכם אותנו באפליקציה שלכם: החל משמה (והמשמעות העומדת מאחוריו), דרך הקהל שעתיד להוריד אותה ולעשות בה שימוש ועד הצורך עליו היא אמורה לענות. אפשר לומר כי לפני שאנחנו נפיק עבורכם ולמען הנמענים שלכם סרטון הדרכה, אתם תהיו אלו שתדריכו אותנו.

שלב #2: במה תרצו להדריך?

לתחושת מפתחי האפליקציות, ישנם המון דברים חשובים להדריך בהם את המשתמשים. מסיבה זו, המענה על השאלה שאנו מפנים "במה תרצו להדריך?", לא תמיד מגיע בקלות. בגדול, המלצתנו להתמקד בנושא הדרכה מרכזי ואותו "לפרק" לכמה שאלות קטנות עליהן תינתן תשובה. לשם הדוגמא, נניח שהאפליקציה שלכם מציעה משלוחי מזון ממסעדות לבית הלקוח. בסרטון הדרכה אחד שנושאו "הזמנה מהירה וחווייתית", ניתן יהיה לספק לצופים תשובות על השאלות הבאות:  

  • איך לסנן ולדייק את אפשרויות החיפוש?
  • איך לבצע הזמנה ממסעדה?
  • איך לעקוב אחר המשלוח?
  • איך לפנות לנציג שירות בצ'ט?

הפקת סרטון הדרכה לאפליקציה


שלב #3: כתיבת תסריט סרטון ההדרכה

שני הדברים הבסיסיים (והחשובים!) ביותר, מאחורינו: אנחנו כבר מכירים את האפליקציה שלנו וגם יודעים מהו נושא ההדרכה המרכזי. ומה אנחנו צריכים בשלב זה? לכתוב את הסיפור שלכם. בשלב כתיבת התסריט הרעיונות והעובדות יהפכו למילים ולסצנות, כאשר הדגש הוא על העברת מסרים בצורה עניינית ובהירה, אך באותה הנשימה גם חווייתית (הרי אין לנו, לכם ובעיקר לצופים עניין בסרטון "אפרורי" שירגיש כמעין חוברת הדרכה מצולמת).  

שלב #4: הפקת סרטון הדרכה לאפליקציה יוצאת לדרך!

במידה רבה, השלב הזה הוא המרגש ביותר, שכן הוא מסמל את המעבר מתכנון הסרטון להפקתו בפועל. בעוד בשני השלבים הראשונים מעורבותכם גבוהה מאד, בשלבים 3+4 אנחנו תופסים את המושכות, עוברים אל מאחורי הקלעים, מביאים לידי ביטוי את הידע המקצועי שלנו ומחוללים באמצעותו פלאים (כלומר, סרטוני הדרכה). שלב זה מוקדש כולו לצילומי הסרטון / יצירת הדמיות ובהמשך – עריכה מקצועית. 

לפני שהאפליקציה מושקת רשמית וגם אם היא כבר בחנויות – הפקת סרטון הדרכה לאפליקציה רלוונטית גם לכם! יש לכם שאלה מקצועית או שתרצו לתאם איתנו פגישה? התקשרו אלינו כעת – 03-522295

לפרטים נוספים או פגישת ייעוץ חינם ללא התחייבות
השאר פרטים ונחזור אליך בהתחייבות עד 24 שעות
מוזמנים גם להתקשר אלינו לטלפון:
03-5222295