כפתור יצירת קשר
מספר טלפון
מספר טלפון
03-5222295

ועכשיו למספרים: מחיר הפקת סרטון אפליקציה לחברות

הפקת סרטון הדרכה לאפליקציה: מהם שלבי התהליך?

אתם רוצים לבשר על השקת האפליקציה החדשה שלכם בדרך מקורית, אטרקטיבית ואפקטיבית? חשוב לכם שהמשתמשים יקבלו הדרכה חווייתית איך להפיק את המירב מהשימוש באפליקציה? אתם אולי עוד לא יודעים, אך אתם בסך הכל רוצים סרטון תדמית לאפליקציה. ומהו מחיר הפקת סרטון אפליקציה לחברות? התשובה כאן לפניכם. 

כמה תעלה לכם הפקת סרטון לאפליקציה החדשה?

הרשו לנו לקחת אתכם כבר ברגע זה לשורה התחתונה: בשלב זה, כשאנחנו עדיין לא מכירים אתכם ואת האפליקציה, אין לנו יכולת לנקוב במחיר. עם זאת, חובתנו כחברה העוסקת בהפקות סרטוני תדמית, לשתף אתכם בגורמים המשפיעים באופן ישיר על מחיר הפקת סרטון אפליקציה לחברות:

  • אורך הסרטון – למרות שרק הגעתם, אנו מזמינים אתכם ללחוץ על "סרטי מוצר" כאן באתר. מיד תתרשמו כי למרות שכל הסרטונים משויכים לאותה הקטגוריה, הם נבדלים זה מזה באורכם: ישנם סרטונים באורך שתי דקות, שלוש דקות ואפילו ארבע דקות. אנו משתפים אתכם בעובדה הזו, שכן ככל שהסרטון לאפליקציה שלכם יהיה ארוך יותר (האורך נקבע פעמים רבות על ידי סוג הסרטון. לדוגמא: מוצר, תדמית, הדרכה), כך עלות הפקתו תהיה גבוהה יותר. 
  • מספר ימי צילום – לא רק האורך של הסרטון משפיע על מחיר הפקת סרטון אפליקציה לחברות, אלא גם אורכם של ימי הצילום. ישנם סרטונים שמצלמים בכמה שעות בלבד, אך גם כאלו הדורשים במספר ימי צילום נפרדים. גם כאן, ככל שידרשו לנו יותר ימי צילום ויושקעו יותר משאבים, כך עלות הפקת הסרטון תהיה גבוה יותר.
  • אנימציה, תלת מימד או שניהם – השמיים אינם הגבול בכל הקשור להפקות סרטוני תדמית. מכאן, שפתוחות בפניכם שפע אפשרויות להעשרת הסרטון וייחודו – משילוב אנימציה ועד הדמיות תלת מימד. השורה הקטנה שכדאי להיות מודעים לה: תוספות אלו מייקרות את הפקת הסרטון.

"אתם מחויבים להצעת המחיר או שעלולות לצוץ הפתעות?"

ההפתעות לא עלולות לצוץ, אלא עשויות לצוץ. ולמה הכוונה? יתכנו הפתעות לאורך הדרך, אך רק כאלו שירחיבו את ליבכם ויעלו לכם חיוך על הפנים. לאחר שנבין את הצורך והציפיות שלכם, נוכל לספק לכם הצעת מחיר שאנו מחויבים לה ומתחייבים עליה. כלומר, אין כל חשש כי תוך כדי תנועה יצוצו הפתעות שישפיעו על מחיר הפקת סרטון אפליקציה לחברות. 

אז האם כל אפליקציה צריכה גם סרטון תדמית?

השאלה הזו דומה במידה רבה לשאלה: "האם כל אפליקציה חדשה יש לשווק?". אתם בטח מבינים לאן אנחנו חותרים: הפקת סרטון לאפליקציה מומלצת מאד וראויה להיכלל באסטרטגיה השיווקית שלכם. בגדול, ככל שהאסטרטגיה שלכם תהיה עשירה יותר, כך הסיכוי כי למודעות גבוהה לאפליקציה ולכמות הורדות נאה, עולה.  

אז כמה יעלה לכם סרטון האפליקציה? אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו כעת ולקבל מחיר הפקת סרטון אפליקציה לחברות, התקשרו – 03-5222295

לפרטים נוספים או פגישת ייעוץ חינם ללא התחייבות
השאר פרטים ונחזור אליך בהתחייבות עד 24 שעות
מוזמנים גם להתקשר אלינו לטלפון:
03-5222295