כפתור יצירת קשר
מספר טלפון
מספר טלפון
03-5222295

השלבים ביצירת סרט תדמית לעסקים

השלבים ביצירת סרט תדמית לעסקים

לא יכולים לחכות לרגע בו תלחצו PLAY ותצפו לראשונה בסרט התדמית שלכם? יש לנו רעיון מצוין איך להעביר את ההמתנה והציפייה: מסע VIP מאחורי הקלעים שיחשוף בפניכם את שלבי ההפקה של סרט תדמית לעסקים. אנחנו ב- HILLTOP לא מאמינים בסודות, אך בשקיפות מלאה עד מאד. לכן, רגע לפני שאתם צופים בסרט שהכוכב הראשי בו העסק שלכם, אתם מקבלים מאיתנו הצצה לשלבי היצירה. 

איך מפיקים סרט תדמית לעסקים?

מה קורה מהרגע שבו לוחצים ידיים עם נציגי חברת ההפקה ומאחלים זה לזה "בהצלחה", ועד לרגע שבו הסרטון מוכן לשיתוף? אנחנו מזמינים אתכם לצאת איתנו לסיבוב מאחורי הקלעים, ולהיחשף למסע המרגש שצפוי לעבור סרט התדמית לעסק שלכם:

  • שלב #1 – תסריט: במהלך הפגישה שלנו, תעבירו לנו במילים שלכם את המסרים שתרצו שיוטמעו בסרטון. תפקידנו הוא לקחת את המילים שלכם ולעבד אותן לתסריט חד, מדויק וסוחף. אז כן, השלב הראשון מוקדש כולו להעלאת רעיונות וכתיבת התסריט שילווה כל שניה בסרטון התדמית שלכם.
  • שלב #2 – הפקה: בשלב הזה נדלקים גופי התאורה והמצלמות, והמילה "אקשן" תיאמר בהתרגשות בפעם הראשונה. ישנם סוגים שונים של סרטוני תדמית, כאשר כל סרטון דורש בהפקה ייחודית, כמו גם היערכות מוקדמת שונה. לדוגמא: הפקה של סרטי תדמית המשולבים בהם קטעי אנימציה, תיראה אחרת לגמרי מסרטי תדמית מסוג הדרכה שמוביל אותם שחקן. 
  • שלב #3 – פוסט פרודקשן: בשלב זה יש לנו את כל "חלקי הפאזל" (החומרים המצולמים), וכל שנותר לנו הוא להרכיב אותם ברגישות לכדי חתיכה אחת שלמה: סרט תדמית לעסקים. מעבר לעריכת הקטעים שצילמנו ושילובם בטיימינג המדויק בסרטון, בשלב זה "נעטר" אותו עם כתוביות ואלמנטים גרפיים, קטעי מוסיקה נבחרים ועוד. 
  • שלב #4 – הקרנת בכורה: לאחר שיש בידנו סרטון שלם, אנו שולחים אותו לצופה החשוב ביותר לצפייה הראשונה: הלקוח. למרות ההתרגשות (שבשלב זה ללא ספק גדולה), אנו מעודדים את לקוחותינו לצפות בסרטון דרך משקפיים אובייקטיבים-ביקורתיים, כך שנוכל ללטש אותו אפילו יותר לפני שהוא משותף עם הקהל.
  • שלב #5 – פינישים אחרונים: השלב האחרון ביצירת סרט תדמית לעסקים מוקדש לביצוע התיקונים הנדרשים (במידה שישנם כאלו), ולעבודת סאונד מקצועית שמרימה את הסרטון ל-LEVEL אחר. 

השלבים ביצירת סרט תדמית לעסקים


טוב לדעת: העבודה על סרטוני תדמית לעסקים לוקחת בין 30-60 ימים. משך העבודה עליהם נקבע על ידי סוגם ואורכם (למשל: סרט תדמית של 2.5 דקות או סרט הדרכה של 10 דקות), וגם למידת שיתוף הפעולה של הלקוח (שלב 4) ישנה השפעה על קצב ביצוע הפרויקט.  

לא יכולים לחכות לשמוע את המילה "אקשן" המבשרת על תחילת הצילומים? אנחנו לא יכולים לחכות להפיק סרט תדמית לעסקים עבורכם. אנחנו ב-HILLTOP מזמינים אתכם לתאם איתנו פגישת ייעוץ מקצועית ללא כל התחייבות, התקשרו כעת לטלפון שמספרו– 03-5222295

לפרטים נוספים או פגישת ייעוץ חינם ללא התחייבות
השאר פרטים ונחזור אליך בהתחייבות עד 24 שעות
מוזמנים גם להתקשר אלינו לטלפון:
03-5222295