כפתור יצירת קשר
מספר טלפון
מספר טלפון
03-5222295

עופו על עצמכם: שימוש ברחפן לצילום סרטי תדמית

רגע לפני שאתם מבררים כמה עולה לשכור מסוק (ומוצאים צלם שאינו פוחד מטיסות ואינו נרתע מעבודה על הגובה), חכו רגע. רצונכם לשלב בסרט התדמית שלכם צילומים ממעוף הציפור, לא אומר כי אתם צריכים לעופף לגבהים, אלא רק לעוף על עצמכם. שימוש ברחפן לצילום סרטי תדמית הפך נפוץ מאד בשנים האחרונות, ואנחנו ב-HILLTOP נוכל להפיק עבורכם סרטון שיספר את הסיפור שלכם מהגובה. 

מתי כדאי לשקול שימוש ברחפן לצילום סרטי תדמית?

צילומי רחפן בהכרח מוסיפים לסרט התדמית, אך לא תמיד הם נחוצים בו. ולמה הכוונה? ישנם המון עסקים שלא זקוקים לצילומי רחפן על מנת ליהנות מסרט תדמית אטרקטיבי. מנגד, ישנם עסקים שהדרך הטובה ביותר להציג את העשייה שלהם היא באמצעות צילומי רחפן. לדוגמא:

  • חברות נדל"ן המעוניינות לשלב קטעים מצולמים המתעדים את קצב התפתחות הבנייה. במידה שרוצים לצלם בשטחי אתר שהכניסה אליו אסורה מטעמי בטיחות למשל, ניתן לתעד את המתרחש בפנים באמצעות רחפן
  • מתחמי אירועים שרוצים ליצור סרטון בו מוצגים צילומים ממעוף הציפור של הגן הפתוח
  • עמותות / ארגונים למען הסביבה, המעוניינים להעלות מודעות לאיסוף האשפה באתרי הטבע (צילומי רחפן שיתעדו את כמויות הפסולות האדירות / זיהומים הנוצרים בעקבות פסולת) 
  • חברות העוסקות בפיתוח עירוני המעוניינות להציג בסרטון את פניה החדשות של העיר ועוד…

האם ההשקעה הנדרשת בצילומי רחפן מצדיקה את עצמה?

לרוב, שימוש ברחפן לצילום סרטי תדמית יאריך את הפקת הסרטון (עוד שעות / ימי צילום), ולכן גם ייקר אותו. מכאן, שאי אפשר שלא לתהות האם ההשקעה כדאית ומצדיקה את עצמה. התשובה שלנו? חד משמעית כן, ואלו הן הסיבות:

  • סרטוני התדמית נועדו לייצר רושם חיובי, זוכרים? ככל שהסרטון מושקע יותר, כך הוא משאיר רושם טוב יותר על הצופה
  • צילומי הרחפן יספרו את הסיפור שלכם בדרך חזותית מקורית, מפתיעה וייחודית 
  • רחפן מספק זוויות צילום מקוריות, מרגשות (!) ומגוונת יותר לסרטי התדמית
  • ככל שהסרטון כולל צילומים מרהיבים וייחודים יותר, כך הסיכוי שהצופה יתמסר לצפייה וייחשף לתכנים שלכם, עולה
  • צילומי רחפן מבדלים אתכם והופכים את הסרטון השיווקי שלכם זכיר 

הכי גבוה שאפשר: צפו בסרטונים המשלבים צילומי רחפן

תמונות שוות יותר אלף מילים. הסרטונים שלנו? (קצת) יותר. אנו מזמינים אתכם לצפות בשלל סרטוני תדמית שהפקנו (לחצו על סרטי תדמית), בחלקם כלולים צילומי רחפן מקצועיים. כך, תוכלו לחוות ולהרגיש את האפקט האדיר שזווית צילום אלו יוצרות. בין היתר, הפקנו סרטונים לרשות שדות התעופה ולחברת המים הלאומית. 

שימוש ברחפן לצילום סרטי תדמית מוכיח: גם השמיים אינם הגבול. עם HILLTOP, תוכלו לעוף הכי גבוה שרק אפשר ולאן שרק תרצו! לפרטים נוספים אודות הפקת סרטים שיווקיים לעסקים שמייצרים הצלחה, פנו אלינו כעת03-5222295

לפרטים נוספים או פגישת ייעוץ חינם ללא התחייבות
השאר פרטים ונחזור אליך בהתחייבות עד 24 שעות
מוזמנים גם להתקשר אלינו לטלפון:
03-5222295