כפתור יצירת קשר
מספר טלפון
מספר טלפון
03-5222295

מה ניתן לקדם באמצעות סרט תדמית?

מה ניתן לקדם באמצעות סרט תדמית?

חשבתם שאת הסרט המרגש ביותר שאי פעם תצפו בו תראו בבית הקולנוע? אז חשבתם. אנחנו ב-HILLTOP מזמינים אתכם להיות שותפים להפקתו של סרט חייכם: סרט תדמית. אתם – תשתפו אותנו בסיפור העסק שלכם ותגדירו בפנינו מטרות. אנחנו – נביא איתנו לפרויקט לא פחות מ-15 שנים של ניסיון, תשוקה אדירה להפקת סרטוני תדמית, צוות מנצח וסרט שלא תוכלו להפסיק לצפות בו שוב ושוב ושוב. אז מה ניתן לקדם באמצעות סרטוני התדמית? 

3 דברים שתוכלו לקדם באמצעות סרט תדמית

אנחנו משוכנעים שגם לכם יש סרט אחד ספציפי שהוא "הסרט שלכם": סרט שנגע בכם, השפיע עליכם, עורר בכם השראה ולנצח תיהנו לצפות בו. ובמה אנחנו עוד משוכנעים? שזהו רק עניין של זמן עד שאת הסרט הזה יחליף אחד אחר. כן, אנחנו מדברים על סרט תדמית שאנחנו ב-HILLTOP נפיק עבורכם. אז אילו דברים ניתן יהיה לקדם באמצעותו?

  • חווית לקוח – לקוחותיכם הם הכל, ומעמדם מחייב אתכם להשקיע נון סטופ בשימור ושדרוג חווית הלקוח שלהם. ואיך סרטי תדמית קשורים לחווייתם האישית? חווית לקוח מושפעת בין היתר מאיכות השירות שהם מקבלים, ועם הפקת סרטון הדרכה השירות שהם יקבלו בהכרח יהיה משובח. הצפייה בסרטון תאפשר להם לבצע פעולות DIY (לדוגמא: איך להרכיב את ספת הכושר שהם רכשו), וזו תחסוך מהם את הצורך בפנייה למוקדי שירות לטובת הדרכה טלפונית (תזכורת: השנה היא 2022). 
  • דימוי חיובי – אתם יודעים מה אתם שווים. נקודה. עם זאת, בכדי להצליח אתם חייבים שגם קהל היעד ידע זאת. ומה אתם צריכים לעשות בכדי להגיע אליו? בין היתר, להפיק סרטון תדמית ששם במרכז אתכם (כלומר, את העסק שלכם). דימוי חיובי הכרחי ליצירת מערכת יחסים עם לקוחות, ואותו ניתן ליצור עם סרטון קצרצר שמספר את סיפורכם בצורה אטרקטיבית-חזותית. 
  • מכירות – דבר נוסף שאפשר לקדם באמצעות סרט תדמית הוא מכירות. אם ממש תתאמצו, תזכרו גם אתם בפעם בה קיבלתם המלצה חמה על מוצר, אך בכל זאת לא רכשתם אותו. הסיבה (בין היתר) הייתה שמלבד תמונות ותיאור כללי שלו, לא מצאתם עליו מידע שאפשר לכם "להרגיש" אותו ולהכיר לעומק את תועלותיו. סרטוני מוצר נועדו לעורר בלקוחות הפוטנציאליים צורך, ולספק מענה על כל שאלותיהם עם הצגת יתרונותיו והערך שהוא עשוי לספק להם. בסרטוני המוצר ניתן לשלב גם עדויות של לקוחות מרוצים, שעשויות לתרום להנעת המתעניינים לפעולה.


אתם רוצים להצליח ואנחנו רוצים בהצלחתכם! ב-HILLTOP אנו מתחייבים על הפקת סרט תדמית מקצועי, מרשים ואפקטיבי. תהליך העבודה על הסרט מתחיל בתחקיר מעמיק ומסתיים בעריכה קפדנית, כאשר לאורכו אנו שמים דגש רב על איכות העברת המסר וחווית הצפייה. לפרטים נוספים ובכל שאלה, השאירו לנו את פרטיכם או התקשרו כבר עכשיו לטלפון – 03-5222295

לפרטים נוספים או פגישת ייעוץ חינם ללא התחייבות
השאר פרטים ונחזור אליך בהתחייבות עד 24 שעות
מוזמנים גם להתקשר אלינו לטלפון:
03-5222295