כפתור יצירת קשר
מספר טלפון
מספר טלפון
03-5222295

קצר ולעניין: כל מה שאתם רוצים לדעת על הפקת סרטוני תדמית קצרים

הפקת סרטוני תדמית קצרים

למרות שישנה תמימות דעים כי האיכות חשובה מהכמות, בעלי עסקים הפונים אלינו בנושא הפקת סרטוני תדמית קצרים, בכל זאת מעניקים חשיבות אדירה לאורכם. אנחנו ב-HILLTOP שמחים לדבר אחת ולתמיד (ובאריכות) על סרטי התדמית הקצרים. אז איך מגדירים בכלל מהו סרט קצר, מהי מידת האפקטיביות שלו ואיך נקבע מלכתחילה אורך של סרטון תדמית?

אז מהו בכלל סרט תדמית קצר?

בכדי להשיב על השאלה צריך תחילה להבין: האם ישנו אורך מומלץ לסרט תדמית? התשובה היא שלא ממש. לכל סרט יש את "הצרכים" שלו ובהתאם משודכים לו הפתרונות השונים. בין היתר, נקבע גם האורך הנכון והמחמיא לו ביותר. בגדול, תיאורו של הסרטון כארוך או קצר מוגדר תמיד בהשוואה לסרט אחר. למשל: סרט תדמית של 3 דקות, יחשב כקצר בהשוואה לסרטון תדמיתי של 5 דקות. כפי שאתם מבינים, במקרים אחרים הסרטון של שלוש הדקות יכול להיות הארוך, ואילו זה של חמש הדקות  – קצר. 

סרט תדמית קצר VS סרט תדמית ארוך – מי יותר אפקטיבי?

נסו להיזכר בפעם האחרונה בה רכשתם מוצר בעקבות פרסומת בטלוויזיה אליה נחשפתם. המוצר שתזכרו בו יכול להיות שוקולד, תנור, נעלי ספורט או אולי אפילו רכב. מבלי לדעת מהו המוצר שרכשתם, אנחנו משוכנעים כי נחשפתם לפרסומות נוספות שניסו למכור לכם מוצר מתחרה. אורכן של אותן פרסומות אגב, לבטח היה שונה. ולאן אנחנו חותרים? הצופים, וכך גם אתם, לא יושבים מול המסך עם סטופר, אלא עם עיניים פקוחות וראש פתוח. ובשורה התחתונה: אורכו של הסרטון לא משפיע על ההחלטות שמקבלים הצופים, אך איכות התוכן, המסרים וההפקה כן ובאלו ראוי להשקיע. קראו עוד על – הפקת סרט מוצר

הפקת סרטון תדמית קצר

הפקת סרטוני תדמית קצרים: איך נקבע אורך הסרטון?

ישנן שתי אפשרויות לקבוע את אורכו של הסרטון:

  • אפשרות 1: להגדיר מראש את האורך ("אני רוצה סרטון של עד דקה, לא שניה יותר"). כמעט תמיד, הגדרת אורך הסרטון מראש על ידי הלקוח, תנבע משיקולי תקציב ואנו מכבדים זאת. כן חשוב להדגיש כי במקרים מסוימים נמליץ על צמצום כמות המסרים לסרטון, זאת בכדי למנוע מצב של גודש תוכן שאינו הולם את אורך הסרטון. 
  • אפשרות 2: לקבוע את האורך רק בשלב העריכה. זו הגישה שלרוב מאומצת, שכן עד לרגע בו אנחנו עוברים לשלב הפוסט פרודקשן, אנחנו לא באמת יכולים לדעת מהו האורך שיחמיא ביותר לסרטון. לעתים נגלה כי 50 שניות מעבירים את המסר מצוין, אך במקרים מסוימים נמצא כי דרוש זמן רב יותר להטמעת המסר בצורה נעימה ואיכותית.

יש לכם שאלות נוספות בנושא הפקת סרטוני תדמית קצרים? לנו יש תשובות עבורכם! אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכל שאלה, ואף נשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי ללא התחייבות, התקשרו – 03-5222295

לפרטים נוספים או פגישת ייעוץ חינם ללא התחייבות
השאר פרטים ונחזור אליך בהתחייבות עד 24 שעות
מוזמנים גם להתקשר אלינו לטלפון:
03-5222295